USŁUGI

 

Usługi

Wykonujemy drobne i kompleksowe remonty łodzi turystycznych i wędkarskich. Naprawimy ubytki żelkotu, wypolerujemy burty i pokład. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu i z pewnością podołamy Państwa oczekiwaniom. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Jeśli nie posiadają Państwo miejsca na przezimowanie waszego sprzętu, nasza firma również się tym zajmie. Przygotujemy i odpowiednio zabezpieczymy silnik i instalacje przed sezonem zimowym. Posiadamy do tego odpowiedni sprzęt i umiejętności.

Własny jacht lub łódź to wydatek niemały, dlatego warto zlecić jego konserwację fachowcom i zapewnić mu odpowiednią opiekę. Już dziś można skontaktować się z nami w celu omówienia szczegółów.

NASZE USŁUGI

Zimowanie

Niezwykle ważne jest, aby zapewnić swojej jednostce odpowiednie warunki w czasie zimowania oraz poza sezonem. Trzeba do tego mieć odpowiednie miejsce oraz akcesoria, a wszystko to oferuje nasza firma. Więcej

Remonty

Remont łodzi, jachtu czy roweru wodnego to zadanie odpowiedzialne. Potrzeba do niego fachowej wiedzy oraz odpowiednich umiejętności. Możesz nam spokojnie powierzyć swoją jednostkę, a my sprawimy, że znów będziesz mógł cieszyć się nią w pełni. Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress